Gizlilik Politikası

Sitenin interaktif bölümlerinde yapılan yorum ve görüşler kullanıcıların sorumluluğundadır. Beyşehir Kulis (www.beysehirkulis.com) bu bölümlerde yayınlanan içerikten sorumlu değildir.

Yine bu bölümlerde yer alan mesajların kamu düzenini bozucu, genel ahlaka aykırı, başkalarını rahatsız edici ve yasalara aykırı olması durumunda Beyşehir Kulis (www.beysehirkulis.com) bu mesajları silmeye ve kullanıcıya haber vermeksizin üyeliğini sonlandırma ve ihbar hakkına sahiptir.

Beyşehir Kulis (www.beysehirkulis.com) bu sitedeki bilgileri istediği zaman önceden haber vermek zorunda olmaksızın tek taraflı olarak değiştirme ve güncelleme, yayından kaldırma hakkına sahiptir.

Beyşehir Kulis sitesinin içeriğinin değiştirilerek de olsa herhangi bir şekilde kopyalanması, tekrar yayınlanması veya tekrar dağıtılması yasaktır. Beyşehir Kulis (www.beysehirkulis.com) , içerikteki hiç bir yanlışlıktan ya da gecikmeden, veya bunlarla ilişkili olarak oluşabilecek durumlardan ötürü sorumluluk kabul etmez.

Siteye fikirleri ile yazılı yada görsel olarak katkıda bulunan kullanıcılar bu şartları önceden kabul etmiş sayılırlar.

YASAL BİLDİRİMLER İÇİN

Beyşehir Kulis (www.beysehirkulis.com)’un yayınlarında, hukuka, yasaya, telif haklarınıza ve kişilik haklarınıza saygılı bir biçimde yayın yapmayı amaç edinmiş olup, 5651 sayılı yasa gereği “içerik sağlayıcı” olarak hizmet vermektedir. Bu sebepten yayın organları tarafından yayınlanan haberleri okurlarımıza aktarmaya çalışmakta olduğumuzdan hukuka aykırı görülen içerikleri kontrol etme yükümlülüğümüz yoktur. Sitemiz “uyar ve kaldır” prensibi ile işlem yaptığından, herhangi bir haber ile kişiliğinize, şirketinize, telif haklarınıza, eserlerinize veya yasal haklarınızın çiğnendiğini düşünen hak sahipleri iletisim@beysehirkulis.com adresinden bize ulaşabilirler. Talep ve şikayetler tarafımızca incelenecek ve ihlal olması durumunda gerekli içerikler kaldırılacaktır.