Beyşehir’de 22 Mayıs Pazartesi günü meydana gelen trafik kazasında ağır yaralanan minibüs sürücüsü Emre Erdoğan, hastanede verdiği yaşam mücadelesini kaybetti.

22 Mayıs Beyşehir-Isparta kara yolunun 8. kilometresinde meydana gelmiş, Emre Erdoğan’ın kullandığı minibüs ile karşı yönden gelen Şaban K. idaresindeki kamyonet Gölkaşı Mahallesi yakınlarında çarpışmıştı.

Kazada, her iki aracın sürücüsü ile minibüste yolcu olarak bulunan Mevlüt A., sıkıştıkları yerden itfaiye ve sağlık ekiplerinin uzun süre devam eden müdahaleleri sonrasında çıkarılabilmiş, minibüste bulunan İsa ve Gülay Erdoğan’la birlikte yaralı olarak Beyşehir Devlet Hastanesi’ne kaldırılmıştı.

Ağır yaralı olanlardan İsa (46) ile eşi Gülay Erdoğan (45) hastanede yapılan tüm müdahaleye rağmen kurtarılamamış, oğulları Emre Erdoğan ise hayati tehlikesi sebebiyle hava ambulansıyla Necmettin Erbakan Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’ne sevk edilmişti.

21 yaşındaki Emre Erdoğan’ın Konya’daki hastanede yoğun bakım ünitesinde 5 gündür devam eden yaşam mücadelesini bugün kaybettiği öğrenildi.

Kazada Emre Erdoğan’ın da vefatıyla ölü sayısı 3’e yükseldi. Emre Erdoğan’ın 4 ay önce vatani görevini tamamlayarak Beyşehir’de ikamet eden ailesinin yanına yerleştiği, anne ve babası gibi tarım işçisi olarak çalışmaya başladığı belirtildi.

Hayatını kaybeden Emre Erdoğan’ın cenazesi Hüyük Çamlıca Mahallesi’nde defnedileceği öğrenildi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir