Beyşehir İlçe Emniyet Müdürlüğü ekiplerince yapılan uygulamada, yolcu otobüsünde tavırlarından şüphelenen bir yolcu takibe alındı.

Otogarda inip kaçmaya başlayan şahıs yakalanarak gözaltına alınırken çantasından milyonlarca liralık uyuşturucu çıktı.

TAVIRLARINDAN ŞÜPHELENEN POLİSLER TAKİBE ALDI

Beyşehir İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri zehir tacirlerine göz açtırmıyor.

Beyşehir İlçesinde  Beyşehir İlçe Emniyet Müdürlüğü yapılan uygulamada, Konya’ya seyahat halinde olan bir şehirlerarası otobüs durduruldu.

Otobüste kimlik kontrolü yapan ekipler H.B. isimli şahsın tavırlarından şüphelenerek şahsın üzerinde arama yaptı. Üzerinde herhangi bir suç unsuru bulunmayan şahsın bagaj veya başka eşyası olmadığını söylemesi üzerine bırakılarak uzaktan takibe alındı.

UYUŞTURUCU DOLU ÇANTAYI ATIP KAÇMAYA BAŞLADI

Otobüsün Konya otogarına gelmesi üzerine şüpheli şahıs otobüsten inip bagaj kısmından bir çanta alarak otogarın iç kısmına girdi.

Burada Narkotik Şube Müdürlüğü ekiplerini fark eden şüpheli elindeki çantayı atarak kaçmaya başladı.

Yaşanan kovalamacanın ardından polis ekiplerince yakalanan şahıs gözaltına alındı.

Şahsın çantasında yapılan aramada piyasa değeri yaklaşık 12 milyon TL olan peçeteye emdirilmiş Cannabinoid uyuşturucu maddesi ele geçirildi.

ZEHİR TACİRİ ÇIKARILDIĞI MAHKEMECE TUTUKLANDI

Gözaltına alınan şüpheli götürüldüğü Beyşehir İlçe Emniyet Müdürlüğündeki işlemlerinin tamamlanmasının ardından Uyuşturucu Madde Ticareti Yapmak ve Nakletmek suçlarından çıkarıldığı Beyşehir Sulh Ceza Hakimliğince tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir